Tomabud

Lokalizacja wycieków
wody - Warszawa

Oferujemy profesjonalne usługi wykrywania i lokalizacji wycieków wody w Warszawie oraz okolicach. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem pozwalającym szybko i skutecznie zlokalizować miejsce wycieku.

 • Próby ciśnieniowe

 • Badanie kamerą termowizyjną

 • Pomiar wilgotności

 • Próba szczelności

 • Badania akustyczne

Pomiary wilgotności

Przy pomocy bezinwazyjnych urządzeń pomiarowych jesteśmy w stanie szybko zlokalizować źródło zawilgocenia i dobrać najlepszą metodę osuszania.

Lokalizacja wycieków

Dzięki zastosowaniu specjalistycznego sprzętu, jesteśmy w stanie wykryć wycieki z instalacji Centralnego Ogrzewania oraz Ciepłej Wody Użykowej.

Wynajem osuszaczy

Oferujemy do wynajęcia szeroki wybór osuszaczy kondensacyjnych, wentylatorów oraz maszyn do osuszania warstw podposadzkowych.

osuszanie-posadzki-podlogi-paneli

Lokalizacja wycieków Warszawa

Firma TomaBud oferuje usługi profesjonalnej lokalizacji wycieków oraz wykrywania nieszczelności instalacji wodnych, grzewczych i kanalizacyjnych metodami bezinwacyjnymi sieciach oraz instalacjach sanitarnych w Warszawie oraz okolicznych miastach. Oprócz wykrywania wycieków wody świadczymy także kompleksowe usługi osuszania oraz osuszania podposadzkowego.

Wykrywanie przecieków - Metody

Profesjonalna lokalizacja wycieków wody to w pierwszej kolejności dokonanie pomiarów (z użyciem odpowiedniego sprzętu) w celu znalezienia źródła przecieku. Do skutecznej lokalizacji wycieków wody używamy następujących metod:
 • 100% skuteczność

 • Konkurencyjne ceny

 • Wieloletnie doświadczenie

 • Działamy 24/7

 • Transport urządzeń GRATIS

Opinie naszych Klientów

5/5
Bardzo polecam usługę wykonywaną przez Pana Tomasza - punktualnie, profesjonalnie i uczciwie. Pan Tomasz pomógł mi przy odbiorze mieszkania, znalazł wszystkie niedociągnięcia i zajął się negocjacjami z inżynierem. Dziękuję za pomoc i za zaangażowanie. Ze świecą szukać takich fachowców w dzisiejszych czasach😁
Piotr
5/5
Jestem pełen podziwu dla profesjonalizmu Pana Tomka. Bardzo szczegółowy, dysponujący profesjonalnym sprzętem fachowiec od odbioru mieszkań. Wyłapał rzeczy na które sam nigdy bym nie zwrócił uwagi. Zdecydowanie polecam i cieszę się, że w tak ważnym dniu miałem że sobą tak wysokiej klasy specjalistę.
Bytek
5/5
Bardzo dobry kontakt i profesjonalnie wykonana usługa. Pan Tomasz pomógł mi z mieszkaniem po zalaniu. Przez telefon dostałem dokładne informacje jak będzie przebiegała taka usługa, wyjaśniliśmy kwestie dojazdu i określiliśmy cenę. Mam nadzieję, że już nie będę potrzebował tego rodzaju usług, ale jeżeli jeszcze raz mnie zaleje, to wiem gdzie się odezwać po pomoc.
Mateusz
5/5
Znalezienie wycieku kamerą termowizyjną dla Pana Tomasza nie jest problemem. Pełen profesjonalizm, bo po rozkuciu płytek i wylewki okazało się że wyciek jest dokładnie w miejscu, które wskazała kamera Pana Tomasza. Do tego garść cennych porad. Polecam.
Irek
5/5
4.6/5

Oddział Jasienica

Oddział Warszawa
Icchoka Lejba Pereca, Wola

LOKALIZACJA WYCIEKÓW - CENNIK

Usługi świadczymy na terenie Warszawy i w okolicach.
 • Wycena lokalizacji ustalana jest indywidualnie zależnie od wielkości powierzchni.

Wykrywanie Wycieków Wody w Warszawie - TomaBud

Przyczyny Powstawania Wycieków

Wykrywanie wycieków wody to kluczowy proces, który pozwala na szybkie zlokalizowanie i naprawienie problemu, zanim spowoduje poważne szkody. Fachowcy z firmy TomaBud, specjalizujący się w wykrywaniu wycieków wody w Warszawie, określają również przyczyny powstawania wycieków, które najczęściej są związane z:

 • Wadliwą instalacją wodną
 • Błędami w montażu kolanek hydraulicznych
 • Korozją instalacji wodnych

Bezinwazyjne Wykrywanie Wycieków w Warszawie

Nasza firma specjalizuje się w lokalizacji wycieków wody metodami bezinwazyjnymi, co oznacza, że nie niszczymy ścian ani podłóg podczas diagnozowania problemu. Dzięki zaawansowanym technologiom i nowoczesnym urządzeniom, takim jak kamery termowizyjne, jesteśmy w stanie precyzyjnie wykryć miejsce wycieku, minimalizując koszty i czas potrzebny na naprawę.

Osuszanie Zalanych Pomieszczeń

Po skutecznej lokalizacji wycieku, specjaliści firmy TomaBud oferują również osuszanie zalanych pomieszczeń. Używamy nowoczesnych urządzeń osuszających, które szybko i efektywnie eliminują wilgoć, zapobiegając powstawaniu pleśni i grzybów oraz minimalizując szkody związane z zalaniem.

Dlaczego Warto Wybrać TomaBud?

Wybierając naszą firmę do wykrywania wycieków wody w Warszawie, zyskujesz:

 • Doświadczenie i profesjonalizm
 • Nowoczesne metody i sprzęt
 • Bezinwazyjne techniki lokalizacji wycieków
 • Kompleksową obsługę od wykrycia wycieku po osuszanie zalanych pomieszczeń

Kontakt

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy w wykrywaniu wycieków wody w Warszawie, skontaktuj się z firmą TomaBud. Nasz zespół specjalistów jest gotowy, aby szybko i skutecznie rozwiązać Twój problem z wyciekiem wody.

Wykrywanie wycieków wody - Warszawa i okolice

Lokalizacja Wycieków w Różnych Typach Budynków

Wykrywanie wycieków wody w Warszawie obejmuje różne typy budynków, w tym:

 • Domy jednorodzinne
 • Mieszkania w blokach
 • Budynki komercyjne
 • Piwnice i garaże

Nasi specjaliści podejmują się lokalizacji przecieków w każdym rodzaju budynku, oferując skuteczne i szybkie rozwiązania, które pozwalają na uniknięcie większych szkód.

Skuteczna Lokalizacja Wycieków w Warszawie

Skuteczność naszych usług w zakresie wykrywania wycieków wody w Warszawie opiera się na wieloletnim doświadczeniu i zaawansowanym sprzęcie. Stosujemy najnowocześniejsze technologie, takie jak:

 • Kamery termowizyjne
 • Urządzenia do detekcji wilgoci
 • Akustyczne lokalizatory wycieków

Dzięki temu możemy precyzyjnie i szybko zlokalizować wyciek, bez konieczności wykonywania inwazyjnych prac budowlanych.

Swoje usługi świadczymy na terenie miasta Warszawy (dzielnice takie jak Mokotów, Ursynów, Praga Północ, Praga Południe, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów oraz w miastach: Piastów, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Józefów, Otwock, Sulejówek, Mińsk Mazowiecki, Sulejówek, Zielonka, Ząbki, Marki, Wołomin, Kobyłka, Radzymin, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Serock.

FAQ

Często zadawane pytania

Co mam zrobić kiedy zalało mi mieszkanie?

Po zauważeniu cieknącej wody zalecamy jak najszybciej zlokalizować źródło awarii i postarać się ograniczyć straty. Zależnie od źródła zalania można m.in. zakręcić zawór czy udać się do sąsiada. W następnej kolejności należy udokumentować zalanie mieszkania oraz skontaktować się z firmą zajmującą się osuszaniem.

Kiedy można rozpocząć proces osuszania?

Proces osuszania możemy zacząć dopiero wtedy kiedy mamy pewność, że wyeliminowaliśmy przyczynę zalania. W przeciwnym razie osuszanie nie przyniesie oczekiwanych rezultatów.

Jak długo będzie trwać osuszanie?

Czas osuszania zależny jest od powierzchni zalanego pomieszczenia oraz poziomu zawilgocenia. Określamy bardziej dokładny czas trwania usługi po dokonaniu pomiaru wilgotności.

Ile kosztuje osuszanie po zalaniu?

Koszt osuszania jest zależny od wielkości zawilgoconej powierzchni, czyli od liczby pracujących urządzeń oraz od długości ich pracy.

Czy firma TomaBud dowozi do klienta sprzęt do osuszania?

Firma TomaBud dowozi sprzęt do osuszanie GRATIS (bez dodatkowej opłaty).

firma budowlana warszawa

OSUSZANIE PO ZALANIU

ODBIORY MIESZKAŃ

Nasza ocena:
[Oceny: 10 Średnia ocen: 5]
ZADZWOŃ