Tomabud

Termowizja Warszawa

Firma TomaBud oferuje profesjonalne pomiary termowizyjne. Przeprowadzamy badania mieszkań, domów i innych budynków na terenie Warszawy i okolicznych miast.

  • Zbyt duże koszty ogrzewania?

  • Część pomieszczeń jest chłodniejsze?

  • Kupujesz lub budujesz dom?

  • Problemy z wilgocią lub pleśnią?

termowizja, pomiary termowizyjne warszawa

Dlaczego warto?

Pomiar kamerą termowizyjną umożliwia wykrycie miejsc ucieczki ciepła. Pozwala zlokalizować mostki termiczne oraz ograniczyć straty energii cieplnej.

Dlaczego my?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w badaniach termograficznych oraz odbiorach mieszkań czy osuszaniu jesteśmy w stanie spojrzeć kompleksowo na każdą sytuację. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem termowizyjnym dzięki czemu wykryjemy każdą nieszczelność. Zapraszamy do kontaktu!

termowizja-badanie-kamera-termowizyjna-warszawa

TERMOWIZJA - CENNIK

* Ceny podane są cenami netto, do każdej z usług należy doliczyć 23% podatku

OPINIE KLIENTÓW

5/5
Jestem pełen podziwu dla profesjonalizmu Pana Tomka. Bardzo szczegółowy, dysponujący profesjonalnym sprzętem fachowiec od odbioru mieszkań. Wyłapał rzeczy na które sam nigdy bym nie zwrócił uwagi. Zdecydowanie polecam i cieszę się, że w tak ważnym dniu miałem ze sobą tak wysokiej klasy specjalistę.
Piotr
5/5
Jestem pełen podziwu dla profesjonalizmu Pana Tomka. Bardzo szczegółowy, dysponujący profesjonalnym sprzętem fachowiec od odbioru mieszkań. Wyłapał rzeczy na które sam nigdy bym nie zwrócił uwagi. Zdecydowanie polecam i cieszę się, że w tak ważnym dniu miałem że sobą tak wysokiej klasy specjalistę.
Bytek
5/5
Bardzo dobry kontakt i profesjonalnie wykonana usługa. Pan Tomasz pomógł mi z mieszkaniem po zalaniu. Przez telefon dostałem dokładne informacje jak będzie przebiegała taka usługa, wyjaśniliśmy kwestie dojazdu i określiliśmy cenę. Mam nadzieję, że już nie będę potrzebował tego rodzaju usług, ale jeżeli jeszcze raz mnie zaleje, to wiem gdzie się odezwać po pomoc.
Mateusz
5/5
4.6/5

Oddział Jasienica

Oddział Warszawa
Icchoka Lejba Pereca, Wola

Badania termowizyjne przy użyciu kamery

Termowizja nazywana jest również termografią. Bardzo popularne w ostatnich latach badanie polega na rejestrowaniu promieniowania cieplnego, które emitowane jest przez dane ciało fizyczne. Badanie kamerą termowizyjną wiąże się bezpośrednio ze zobrazowaniem, w paśmie średniej podczerwieni (zakres długości fal sięga od 900 do 1400 nm) ciepła, które emitowane jest przez dany obiekt. Termowizja pozwala na zarejestrowanie promieniowania cieplnego w zakresie temperatury, którą można spotkać w codziennych warunkach.

Pomiary kamerą termowizyjną - TomaBud Warszawa

Badanie termowizyjne pozwala na określenie precyzyjnej temperatury danego obiektu. Bardzo często ten rodzaj badań przeprowadzany jest na budynkach – pomaga to określić poziom emitowanego ciepła oraz jego utratę (zarówno w przypadku bloków mieszkalnych, jak i domów). Badania termowizyjne pozwalają na zlokalizowanie w budownictwie miejsc, w których dochodzi do znacznej utraty ciepła. Miejsca te określane są mostami termicznymi, punktami rosy. Dzięki temu można uzyskać niezbędne informacje dotyczące stanu oraz jakości ocieplonego obiektu.

Badania termowizyjne pomagają także w wykryciu wszelkich nieprawidłowości związanych z utratą ciepła w budynku. Termowizja znajduje swoje zastosowanie przede wszystkim w budownictwie, jednak skutecznie jest stosowana również w energetyce, ciepłownictwie oraz medycynie. Dzięki raportowi, jaki uzyskuje się podczas badań, możliwe jest podjęcie odpowiednich działań, podczas których dokonuje się uszczelnienia danych miejsc i ogranicza się utratę ciepła. Uszczelnienie mostów termicznych w okresie grzewczym pozwala na oszczędności wynikające z ogrzewania obiektu.

Termowizja w budownictwie

Badania z zastosowaniem kamery termowizyjnej mają szerokie zastosowanie w przemyśle, jednak coraz częściej wykorzystuje się je w budownictwie. Termowizja znajduje wiele zastosowań w tej dziedzinie, a uzyskane raporty pomagają w diagnostyce anomalii.
Badanie kamerą termowizyjną obejmuje nie tylko wszystkie ściany zewnętrzne danego obiektu. Podczas badania sprawdzane są okna, drzwi, dachy, jak i podłogi. Po wykonanym remoncie można dokładnie zbadać stan wykonania prac i w razie konieczności zlokalizować oraz uszczelnić newralgiczne miejsca. Jest to bardzo często wykorzystywane badanie, jeżeli chodzi o odbiór techniczny mieszkania czy osuszanie.

Termowizja – Warszawa i okolice

Nasze usługi świadczymy na terenie miasta Warszawa, w dzielnicach takich jak Mokotów, Ursynów, Praga Północ, Praga Południe, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów oraz w miastach: Piastów, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Józefów, Otwock, Sulejówek, Mińsk Mazowiecki, Sulejówek, Zielonka, Ząbki, Marki, Wołomin, Kobyłka, Radzymin, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Serock, Jabłonna, Chotomów, Wieliszew, Nieporęt, Tłuszcz, Zegrze, Babice, Brwinów,  Nadarzyn,  Żyrardów, Mszczonów, Tarczyn, Raszyn, Komorów, Łomianki, Błonie.

firma budowlana warszawa

OSUSZANIE PO ZALANIU
ODBIORY MIESZKAŃ
TERMOWIZJA
WYKOŃCZENIA

Nasza ocena:
[Oceny: 12 Średnia ocen: 4.9]
ZADZWOŃ