Osuszanie budynków i osuszanie mieszkania – Warszawa

Nasza firma świadczy usługi związane z osuszaniem mieszkań, domów, budynków oraz innych pomieszczeń na terenie Warszawy i okolic. Proces ten jest niezwykle istotny, gdyż mokre ściany prowadzą do zwiększonych kosztów grzewczych oraz do rozwijania się niebezpiecznej dla zdrowia człowieka pleśni. Oprócz osuszania oferujemy także wynajem osuszaczy.

Osuszanie ścian rozróżnia się według trzech rodzajów i jest to:

  • Osuszanie z wilgoci technologicznej,
  • Osuszanie po zalaniu,
  • Osuszanie podposadzkowe.
osuszanie budynków Warszawa
osuszanie ścian Warszawa

CENNIK

 

  • Wynajem urządzenia już od: 40zł za dobę (wycena po oględzinach oraz pomiarach gratis)
  • Pomiar wilgotności podczas korzystania z usług osuszania gratis! (jeśli sam pomiar  cena 200 zł)
  • Transport urządzeń: gratis
  • Dowóz urządzeń nawet w soboty i niedziele!

 

*Ceny są cenami netto

** w zależności od ilości urządzeń oraz czasu osuszania  będzie możliwy rabat.

Podczas czynności, jaką jest odbiór techniczny mieszkania, klienci zobowiązują się do jego utrzymania w odpowiednim stanie, jednak zawilgocone pomieszczenia nie nadaje się do podjęcia żadnych prac. Osuszanie ścian jest zatem bardzo istotnym procesem, dzięki któremu można rozpocząć prace wykończeniowe. Dzięki naszym nowoczesnym metodom oraz wykorzystywanym urządzeniom gwarantujemy dokładne wytrącenie cząsteczek wody ze ścian, posadzek i sufitów. Osuszone mieszkanie zyskuje właściwości termoizolacyjne, a to wpływa na mniejsze koszty związane np. z jego ogrzewaniem. Naturalny proces osuszania mieszkania po zalaniu mógłby trwać nawet kilka miesięcy – dzięki naszym urządzeniom jest on zredukowany do minimum. Oszczędzacie Państwo niezwykle ceny czas.

Profesjonalne osuszanie budynków w Warszawie i okolicach

Firma TomaBud zajmuje się profesjonalnym osuszaniem po zalaniu budynków, mieszkań, domów oraz pomieszczeń w Warszawie oraz na terenie okolicznych miejscowości oferując przy tym korzystne ceny. Osuszanie mieszkań, budynków czy domów w przypadku wody pod podłogą (osuszanie podposadzkowe) jest równie istotne. Nadmiar wody dostaje się pod betonową szlichtę oraz w styropian, który się tam znajduje. Bardzo często w tych miejscach prowadzone są przewody instalacyjne i wodno-kanalizacyjne – nadmierna ilość wody może prowadzić do korozji oraz powstania kolejnej awarii. Woda, która dostała się pod podłogę i wsiąkła w styropian nie jest w stanie sama odparować. Osuszanie domów, które wykonujemy, przewiduje również takie sytuacje. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz nowoczesnym urządzeniom gwarantujemy szybkie i skuteczne osuszanie podposadzkowe. Zignorowanie tego problemu może prowadzić do powolnego rozwoju pleśni i grzybów, które są szkodliwe dla człowieka. Dodatkowo opóźnienia w podjęciu działań osuszania powodować mogą kolejne awarie i dużo większe koszty ich usunięcia.

Nasza firma świadczy również usługi w sytuacjach awaryjnych, które mogą zdarzyć się każdemu – zalanie. W skutek np. nieszczelności wodno-kanalizacyjnej, w przeciągu zaledwie kilku godzin w mieszkaniu może pojawić się nawet kilka metrów sześciennych wody. Jej zebranie z powierzchni nie rozwiązuje problemu – woda zostaje bowiem wchłonięta przez ściany, podłogę czy meble. Świadczone usługi mają za zadanie przywrócić pierwotny stan domu, czy mieszkania w jak najkrótszym czasie. Świadczymy też usługi takie jak odbiór techniczny mieszkania czy ozonowanie.

Nasze usługi świadczymy na terenie województwa mazowieckiego, m.in. miasta Warszawa, w dzielnicach takich jak Mokotów, Ursynów, Praga Północ, Praga Południe, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów oraz w miastach: Piastów, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Józefów, Otwock, Sulejówek, Mińsk Mazowiecki, Sulejówek, Zielonka, Ząbki, Marki, Wołomin, Kobyłka, Radzymin, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Serock.