Tomabud

Ozonowanie
Pruszków

ozonowanie
wykonczenia-mieszkan-pod-klucz-warszawa

Ozonowanie mieszkań w Pruszkowie

Zaufaj naszej firmie TOMA BUD która specjalizuje się w profesjonalnych usługach ozonowania pomieszczeń na terenie Pruszkowa. Skupiamy się na skutecznej dezynfekcji, dezodoryzacji oraz eliminacji wszelkich nieprzyjemnych zapachów.

Dlaczego TomaBud?

 • Wydajne Ozonatory: Nasza firma dysponuje wydajnymi ozonatorami o wysokich parametrach (45-120g/h), co pozwala nam skutecznie ozonować duże mieszkania, domy, biura oraz sklepy w krótkim czasie.
 • Doświadczony Personel: Zatrudniamy doświadczonych techników, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży dezynfekcji i ozonowania pomieszczeń.
 • Szeroki Zakres Usług: Oferujemy kompleksowe usługi ozonowania obejmujące różnorodne przestrzenie, od dużych mieszkań po biura i sklepy. Nasze działania są elastyczne i dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Worker in a protective suit and mask while disinfecting the room from viruses. Coronavirus and quarantine concept

CENNIK OZONOWANIA

 • SAMOCHÓD
 • Samochód osobowy od 100 zł
 • Samochód VAN/terenowy/dostawczy od 150zł
 • Autobus, łódź, przyczepa kampingowa, kamper od 200 zł
 • MIESZKANIE/DOM
 • Ozonowanie kawalerki (do 30 m2): od 300 zł
 • Ozonowanie M2 (do 50 m2): od 400 zł
 • Ozonowanie M3 (do 70 m2): od 500 zł
 • Ozonowanie M5 (do 90 m2): od 600 zł
 • Ozonowanie domu (do 200 m2): od 1000 zł

OPINIE KLIENTÓW

5/5
Jestem pełen podziwu dla profesjonalizmu Pana Tomka. Bardzo szczegółowy, dysponujący profesjonalnym sprzętem fachowiec od odbioru mieszkań. Wyłapał rzeczy na które sam nigdy bym nie zwrócił uwagi. Zdecydowanie polecam i cieszę się, że w tak ważnym dniu miałem ze sobą tak wysokiej klasy specjalistę.
Piotr
5/5
Jestem pełen podziwu dla profesjonalizmu Pana Tomka. Bardzo szczegółowy, dysponujący profesjonalnym sprzętem fachowiec od odbioru mieszkań. Wyłapał rzeczy na które sam nigdy bym nie zwrócił uwagi. Zdecydowanie polecam i cieszę się, że w tak ważnym dniu miałem że sobą tak wysokiej klasy specjalistę.
Bytek
5/5
Bardzo dobry kontakt i profesjonalnie wykonana usługa. Pan Tomasz pomógł mi z mieszkaniem po zalaniu. Przez telefon dostałem dokładne informacje jak będzie przebiegała taka usługa, wyjaśniliśmy kwestie dojazdu i określiliśmy cenę. Mam nadzieję, że już nie będę potrzebował tego rodzaju usług, ale jeżeli jeszcze raz mnie zaleje, to wiem gdzie się odezwać po pomoc.
Mateusz
5/5
4.6/5

Oddział Jasienica

Oddział Warszawa

Ozonowanie w Pruszkowie i okolicach

Ozonowanie przeprowadzamy na terenie Pruszkowa oraz w całym obszarze jego otoczenia. Nasza oferta obejmuje profesjonalne usługi ozonowania, które świadczymy za pomocą wysoko wykwalifikowanych specjalistów oraz nowoczesnych urządzeń najwyższej jakości. Proces naszego ozonowania zaczyna się od precyzyjnego pomiaru stężenia ozonu przy użyciu specjalistycznego miernika. Na tej podstawie dostosowujemy moc generatorów ozonu, posiadając sprzęt dedykowany zarówno do mniejszych pomieszczeń, jak i obszernych przemysłowych hal. Nasza metoda ozonowania, oparta na naturalnie występującym gazie, jest w pełni bezpieczna i ekologiczna. Po zakończeniu procesu ozonowania, który trwa kilka godzin, wystarczy jedynie dokładnie wywietrzyć pomieszczenia, aby cieszyć się świeżym i oczyszczonym powietrzem. Różnica w jakości będzie zauważalna od razu.

SPECJALIŚCI W PROFESJONALNYM OZONOWANIU

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym ozonowaniem domów, biur i innych obiektów na terenie Pruszkowa. Ozon, jako naturalny gaz, umożliwia skuteczną dezynfekcję i dezodoryzację wszelkich pomieszczeń oraz powierzchni. Dzięki swoim właściwościom, ozon penetruje nawet najmniejsze szczeliny oraz wnika głęboko w tkaniny, eliminując wszelkie mikroorganizmy. W naszym zakresie usług znajduje się ozonowanie domów, biur, szkół, przedszkoli, szpitali, supermarketów i wielu innych obiektów. Działając szybko i nieinwazyjnie, usuwamy zarazki, roztocza, alergeny i insekty. Ozon nie tylko działa na płaskie powierzchnie, lecz także skutecznie oczyszcza dywany i tapicerki. Dodatkowo neutralizuje nieprzyjemne zapachy, które mogą być uciążliwe.
firma budowlana warszawa

OSUSZANIE PO ZALANIU
ODBIORY MIESZKAŃ
TERMOWIZJA
WYKOŃCZENIA

Nasza ocena:
[Oceny: 1 Średnia ocen: 5]
ZADZWOŃ