Tomabud

Osuszanie
Wołomin

Oferujemy profesjonalne usługi osuszania mieszkań, budynków i domów po zalaniu na terenie Wołomina.

 • Osuszanie z wilgoci technologicznej

 • Osuszanie po zalaniu

 • Osuszanie mieszkania

 • Osuszanie budynku

 • Wynajem sprzętu do osuszania

Pomiary wilgotności

Przy pomocy bezinwazyjnych urządzeń pomiarowych jesteśmy w stanie szybko zlokalizować źródło zawilgocenia i dobrać najlepszą metodę osuszania.

Lokalizacja wycieków

Dzięki zastosowaniu specjalistycznego sprzętu, jesteśmy w stanie wykryć wycieki z instalacji Centralnego Ogrzewania oraz Ciepłej Wody Użykowej.

Wynajem osuszaczy

Oferujemy do wynajęcia szeroki wybór osuszaczy kondensacyjnych, wentylatorów oraz maszyn do osuszania warstw podposadzkowych.

osuszanie-po-zalaniu-warszawa-cennik

Osuszanie Wołomin

Jeśli Twoje mieszkanie, dom lub biuro zostało zalane, nie trać czasu i zgłoś się do naszej firmy TomaBud Osuszanie. Wiemy, że czas jest kluczowy w przypadku osuszania pomieszczeń po zalaniu, dlatego zapewniamy natychmiastową reakcję na Twoje zgłoszenie. Pracujemy przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 7.00 do 22.00, aby jak najszybciej pomóc Ci w osuszeniu zalanych pomieszczeń. Oferujemy bezpłatną konsultację, oględziny oraz wycenę koniecznych robót, a także rzetelną informację o kosztach związanych z osuszaniem i ewentualnym remontem. Jeśli posiadasz polisę ubezpieczeniową, wykonamy osuszanie na koszt Twojego Ubezpieczyciela, co znacznie ograniczy koszty związane z naprawą szkód po zalaniu. Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie raporty i protokoły, na podstawie których Ubezpieczyciel wypłaci należne środki.

Osuszanie mieszkań i budynków Wołomin

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym osuszaniu domów, mieszkań i budynków w Wołominie. Oferujemy kompleksowe usługi, które obejmują usuwanie wilgoci oraz wynajem osuszaczy i innych urządzeń specjalistycznych. Nasza metoda osuszania kondensacyjnego jest szybka i oszczędna, a jednocześnie całkowicie bezpieczna dla ludzi i elementów budowlanych. Dzięki temu, że usuwanie wilgoci tą metodą jest bezpieczne, nie ma przeciwwskazań dla prowadzenia w trakcie osuszania prac wykończeniowych. W naszej ofercie znajduje się osuszanie podposadzkowe, osuszanie podłogi, osuszanie ścian oraz przygotowywanie budynków do użytkowania po powodzi czy zalaniu. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu, a Twój dom lub mieszkanie będą suchym i bezpiecznym miejscem do życia.

 • 100% skuteczność

 • Konkurencyjne ceny

 • Wieloletnie doświadczenie

 • Działamy 24/7

 • Transport urządzeń GRATIS

OSUSZANIE - CENNIK

Usługi świadczymy na terenie Warszawy i w okolicach. Powyżej 5 dni wynajmu, dostawa gratis.
 • WYNAJEM SPRZĘTU
 • Osuszacz kondensacyjny od 35 zł/doba netto
 • Maszyna do osuszania warstw podposadzkowych od 200 zł/doba netto
 • wentylator 10 zł/doba netto
 • pomiar wilgotności od 150 zł netto
 • USŁUGA OSUSZANIA
 • Usługa wyceniana indywidualnie w zależności od ilości sprzętu.

Opinie naszych Klientów

5/5
Bardzo polecam usługę wykonywaną przez Pana Tomasza - punktualnie, profesjonalnie i uczciwie. Pan Tomasz pomógł mi przy odbiorze mieszkania, znalazł wszystkie niedociągnięcia i zajął się negocjacjami z inżynierem. Dziękuję za pomoc i za zaangażowanie. Ze świecą szukać takich fachowców w dzisiejszych czasach😁
Piotr
5/5
Jestem pełen podziwu dla profesjonalizmu Pana Tomka. Bardzo szczegółowy, dysponujący profesjonalnym sprzętem fachowiec od odbioru mieszkań. Wyłapał rzeczy na które sam nigdy bym nie zwrócił uwagi. Zdecydowanie polecam i cieszę się, że w tak ważnym dniu miałem że sobą tak wysokiej klasy specjalistę.
Bytek
5/5
Bardzo dobry kontakt i profesjonalnie wykonana usługa. Pan Tomasz pomógł mi z mieszkaniem po zalaniu. Przez telefon dostałem dokładne informacje jak będzie przebiegała taka usługa, wyjaśniliśmy kwestie dojazdu i określiliśmy cenę. Mam nadzieję, że już nie będę potrzebował tego rodzaju usług, ale jeżeli jeszcze raz mnie zaleje, to wiem gdzie się odezwać po pomoc.
Mateusz
5/5
Znalezienie wycieku kamerą termowizyjną dla Pana Tomasza nie jest problemem. Pełen profesjonalizm, bo po rozkuciu płytek i wylewki okazało się że wyciek jest dokładnie w miejscu, które wskazała kamera Pana Tomasza. Do tego garść cennych porad. Polecam.​
Irek
5/5
4.6/5

Oddział Tomabud Jasienica

Oddział Tomabud Warszawa

Osuszanie po zalaniu Legionowo

W naszej firmie specjalizujemy się w osuszaniu mieszkań i domów po zalaniu. Bez względu na przyczynę nadmiaru wilgoci, jesteśmy w stanie poradzić sobie z problemem. Dysponujemy wydajnym sprzętem, który umożliwia osuszanie podposadzkowe oraz innych powierzchni. Działamy na terenie Warszawy i okolic, zapewniając usługi, które poprawiają znacząco komfort życia. Jeśli potrzebujesz pomocy w osuszaniu swojego mieszkania lub domu, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

Osuszanie z wilgoci w Legionowie

W przypadku zalania lub zawilgocenia budynku, niezwykle ważne jest, aby zastosować odpowiednią metodę osuszania. W naszej firmie, TomaBud, zawsze dobieramy metodę w zależności od konstrukcji budynku oraz rodzaju zalania. W przypadku zalanej podłogi, istnieje ryzyko, że trzeba będzie osuszyć warstwę izolacji, dlatego stosujemy specjalne pompy ciśnieniowe i podciśnieniowe, aby wtłoczyć suche powietrze w warstwę izolacji. Natomiast, jeśli ściany są zalane lub zawilgocone bez warstwy izolacyjnej, wystarczy zastosować metodę kondensacyjną, do której służy odpowiedni osuszacz. Dzięki naszym usługom, Twój budynek będzie szybko i skutecznie osuszony, co pozwoli uniknąć poważnych szkód i strat. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się suchym i bezpiecznym domem!

FAQ

Często zadawane pytania

Co mam zrobić kiedy zalało mi mieszkanie?

Po zauważeniu cieknącej wody zalecamy jak najszybciej zlokalizować źródło awarii i postarać się ograniczyć straty. Zależnie od źródła zalania można m.in. zakręcić zawór czy udać się do sąsiada. W następnej kolejności należy udokumentować zalanie mieszkania oraz skontaktować się z firmą zajmującą się osuszaniem.

Kiedy można rozpocząć proces osuszania?

Proces osuszania możemy zacząć dopiero wtedy kiedy mamy pewność, że wyeliminowaliśmy przyczynę zalania. W przeciwnym razie osuszanie nie przyniesie oczekiwanych rezultatów.

Jak długo będzie trwać osuszanie?

Czas osuszania zależny jest od powierzchni zalanego pomieszczenia oraz poziomu zawilgocenia. Określamy bardziej dokładny czas trwania usługi po dokonaniu pomiaru wilgotności.

Ile kosztuje osuszanie po zalaniu?

Koszt osuszania jest zależny od wielkości zawilgoconej powierzchni, czyli od liczby pracujących urządzeń oraz od długości ich pracy.

Czy firma TomaBud dowozi do klienta sprzęt do osuszania?

Firma TomaBud dowozi sprzęt do osuszanie GRATIS (bez dodatkowej opłaty).

firma budowlana warszawa

OSUSZANIE PO ZALANIU

ODBIORY MIESZKAŃ

Nasza ocena:
[Oceny: 0 Średnia ocen: 0]
ZADZWOŃ