Tomabud

Osuszanie
Grodzisk Mazowiecki

Oferujemy profesjonalne usługi osuszania mieszkań, budynków i domów po zalaniu na terenie Grodziska Mazowieckiego.

 • Osuszanie z wilgoci technologicznej

 • Osuszanie po zalaniu

 • Osuszanie mieszkania

 • Osuszanie budynku

 • Wynajem sprzętu do osuszania

Pomiary wilgotności

Przy pomocy bezinwazyjnych urządzeń pomiarowych jesteśmy w stanie szybko zlokalizować źródło zawilgocenia i dobrać najlepszą metodę osuszania.

Lokalizacja wycieków

Dzięki zastosowaniu specjalistycznego sprzętu, jesteśmy w stanie wykryć wycieki z instalacji Centralnego Ogrzewania oraz Ciepłej Wody Użykowej.

Wynajem osuszaczy

Oferujemy do wynajęcia szeroki wybór osuszaczy kondensacyjnych, wentylatorów oraz maszyn do osuszania warstw podposadzkowych.

osuszanie-po-zalaniu-warszawa-cennik

Osuszanie Grodzisk Mazowiecki

TomaBud to firma specjalizująca się w profesjonalnym osuszaniu budynków na terenie Grodziska Mazowieckiego i okolic. Dzięki naszemu doświadczeniu i wydajnemu sprzętowi, jesteśmy w stanie szybko i skutecznie usunąć wilgoć i wodę z każdego rodzaju budynków i pomieszczeń. Od ponad 6 lat zajmujemy się osuszaniem budynków, a przez ten czas udało nam się osuszyć setki zalanych mieszkań, domów, piwnic oraz budynków użyteczności publicznej. Nasze usługi cieszą się uznaniem wielu klientów, co potwierdzają pozytywne opinie pozostawione w internecie. Dzięki naszemu podejściu, osuszanie budynków przynosi oczekiwane efekty i pomaga szybko powrócić do stanu sprzed zalania. Warto jednak pamiętać, że osuszanie budynku wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, dlatego warto zlecić to zadanie specjalistom.

Osuszanie mieszkań i budynków Grodzisk Mazowiecki

Oferujemy profesjonalne osuszanie budynków w Grodzisku Mazowieckim, które jest niezwykle przydatne i dostępne w korzystnej cenie. Nasza firma zapewnia kompleksowe wsparcie, pomaga w wyborze właściwego sprzętu oraz wykorzystuje wieloletnie doświadczenie w identyfikacji źródeł pojawiania się wilgoci. Działania naszego zespołu zostały już wielokrotnie docenione przez dziesiątki zadowolonych klientów, którzy chętnie korzystają ze sprzętu, jaki mamy w asortymencie. Warto zdecydować się na kompleksowe osuszanie pomieszczeń zarówno po zalaniu, jak i prewencyjnie, szczególnie w przypadku wnętrz o słabej wentylacji, które są narażone na częste działanie wilgoci. Do takich pomieszczeń należą między innymi suszarnie czy pralnie w kamienicach lub akademikach, gdzie ze względu na wykorzystanie przez wiele osób, grzyby i pleśnie na ścianach mogą się łatwo rozwijać. Zarządzając budynkiem z tego rodzaju pomieszczeniami, warto skorzystać z oferowanych przez nas usług.”
 • 100% skuteczność

 • Konkurencyjne ceny

 • Wieloletnie doświadczenie

 • Działamy 24/7

 • Transport urządzeń GRATIS

OSUSZANIE - CENNIK

Usługi świadczymy na terenie Warszawy i w okolicach. Powyżej 5 dni wynajmu, dostawa gratis.
 • WYNAJEM SPRZĘTU
 • Osuszacz kondensacyjny od 35 zł/doba netto
 • Maszyna do osuszania warstw podposadzkowych od 200 zł/doba netto
 • wentylator 10 zł/doba netto
 • pomiar wilgotności od 150 zł netto
 • USŁUGA OSUSZANIA
 • Usługa wyceniana indywidualnie w zależności od ilości sprzętu.

Opinie naszych Klientów

5/5
Bardzo polecam usługę wykonywaną przez Pana Tomasza - punktualnie, profesjonalnie i uczciwie. Pan Tomasz pomógł mi przy odbiorze mieszkania, znalazł wszystkie niedociągnięcia i zajął się negocjacjami z inżynierem. Dziękuję za pomoc i za zaangażowanie. Ze świecą szukać takich fachowców w dzisiejszych czasach😁
Piotr
5/5
Jestem pełen podziwu dla profesjonalizmu Pana Tomka. Bardzo szczegółowy, dysponujący profesjonalnym sprzętem fachowiec od odbioru mieszkań. Wyłapał rzeczy na które sam nigdy bym nie zwrócił uwagi. Zdecydowanie polecam i cieszę się, że w tak ważnym dniu miałem że sobą tak wysokiej klasy specjalistę.
Bytek
5/5
Bardzo dobry kontakt i profesjonalnie wykonana usługa. Pan Tomasz pomógł mi z mieszkaniem po zalaniu. Przez telefon dostałem dokładne informacje jak będzie przebiegała taka usługa, wyjaśniliśmy kwestie dojazdu i określiliśmy cenę. Mam nadzieję, że już nie będę potrzebował tego rodzaju usług, ale jeżeli jeszcze raz mnie zaleje, to wiem gdzie się odezwać po pomoc.
Mateusz
5/5
Znalezienie wycieku kamerą termowizyjną dla Pana Tomasza nie jest problemem. Pełen profesjonalizm, bo po rozkuciu płytek i wylewki okazało się że wyciek jest dokładnie w miejscu, które wskazała kamera Pana Tomasza. Do tego garść cennych porad. Polecam.​
Irek
5/5
4.6/5

Oddział Tomabud Jasienica

Oddział Tomabud Warszawa

Osuszanie po zalaniu Piaseczno

Nie ma nic gorszego niż zalanie mieszkania lub domu, ale nie martw się – jesteśmy tu, aby Ci pomóc! Jako eksperci w dziedzinie osuszania budynków i mieszkań, wiemy, jak ważne jest szybkie działanie w przypadku zalania. Dlatego oferujemy profesjonalne usługi osuszania w Piasecznie, wykorzystując specjalistyczny sprzęt, aby szybko i skutecznie pozbyć się wilgoci z pomieszczeń. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam zapewnić fachową pomoc w każdej sytuacji, aby zapobiec dalszemu niszczeniu podłóg i ścian. Skontaktuj się z nami, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Ci w osuszeniu Twojego mieszkania lub domu.

Osuszanie z wilgoci w Piasecznie

TomaBud to firma, która specjalizuje się w kompleksowym osuszaniu budynków po zalaniach oraz usuwaniu wilgoci. Działamy na terenie Piaseczna oraz całego województwa mazowieckiego. Nasza oferta obejmuje solidną klasy sprzęt, który dobieramy indywidualnie do każdego zlecenia. Przy każdym osuszaniu przeprowadzamy szczegółowe oględziny oraz dokładne pomiary, aby zapewnić jak najkorzystniejsze skutki. Nasza firma cechuje się niezawodnością, szybkością realizacji oraz wszechstronnością działania. Oferujemy także możliwość wynajmu osuszaczy na własny użytek. Gorąco zachęcamy do kontaktu, chętnie doradzimy Państwu optymalne rozwiązania oraz pomożemy dobrać odpowiednią metodę osuszania.

FAQ

Często zadawane pytania

Co mam zrobić kiedy zalało mi mieszkanie?

Po zauważeniu cieknącej wody zalecamy jak najszybciej zlokalizować źródło awarii i postarać się ograniczyć straty. Zależnie od źródła zalania można m.in. zakręcić zawór czy udać się do sąsiada. W następnej kolejności należy udokumentować zalanie mieszkania oraz skontaktować się z firmą zajmującą się osuszaniem.

Kiedy można rozpocząć proces osuszania?

Proces osuszania możemy zacząć dopiero wtedy kiedy mamy pewność, że wyeliminowaliśmy przyczynę zalania. W przeciwnym razie osuszanie nie przyniesie oczekiwanych rezultatów.

Jak długo będzie trwać osuszanie?

Czas osuszania zależny jest od powierzchni zalanego pomieszczenia oraz poziomu zawilgocenia. Określamy bardziej dokładny czas trwania usługi po dokonaniu pomiaru wilgotności.

Ile kosztuje osuszanie po zalaniu?

Koszt osuszania jest zależny od wielkości zawilgoconej powierzchni, czyli od liczby pracujących urządzeń oraz od długości ich pracy.

Czy firma TomaBud dowozi do klienta sprzęt do osuszania?

Firma TomaBud dowozi sprzęt do osuszanie GRATIS (bez dodatkowej opłaty).

firma budowlana warszawa

OSUSZANIE PO ZALANIU

ODBIORY MIESZKAŃ

Nasza ocena:
[Oceny: 0 Średnia ocen: 0]
ZADZWOŃ