Tomabud

Ozonowanie
Nowy Dwór Mazowiecki

ozonowanie
wykonczenia-mieszkan-pod-klucz-warszawa

Ozonowanie mieszkań w Nowym Dworze Mazowieckim

Odkryj moc oczyszczania powietrza z TOMA BUD – Twojego niezawodnego partnera z Nowego Dworu Mazowieckiego! Specjalizujemy się w profesjonalnych usługach ozonowania pomieszczeń, skupiając się nie tylko na skutecznej dezynfekcji, ale także na dezodoryzacji oraz eliminacji wszelkich nieprzyjemnych zapachów. Przywracamy świeżość i czystość każdemu wnętrzu, oferując innowacyjne podejście do poprawy jakości powietrza. Zaufaj nam, a poczujesz różnicę!

Dlaczego TomaBud?

 • Innowacyjne Ozonatory dla Wyjątkowej Skuteczności: Nasza firma wyróżnia się posiadaniem wydajnych ozonatorów o imponujących parametrach (od 45 do 120g/h). Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie ozonować nawet duże mieszkania, domy, biura oraz sklepy w niezwykle krótkim czasie.
 • Ekspercka Obsługa od Doświadczonego Personelu: Nasz zespół to doświadczeni technicy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie dezynfekcji i ozonowania pomieszczeń. Zaufaj ekspertom, którzy zadbaszą o jakość powietrza w Twoim otoczeniu.
 • Różnorodne i Elastyczne Usługi Ozonowania: Oferujemy kompleksowe usługi ozonowania, obejmujące różnorodne przestrzenie – od obszernych mieszkań po biura i sklepy. Działania nasze są elastyczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Wybierz nas, jeśli oczekujesz profesjonalizmu, skuteczności i kompleksowej obsługi.
Worker in a protective suit and mask while disinfecting the room from viruses. Coronavirus and quarantine concept

CENNIK OZONOWANIA

 • SAMOCHÓD
 • Samochód osobowy od 100 zł
 • Samochód VAN/terenowy/dostawczy od 150zł
 • Autobus, łódź, przyczepa kampingowa, kamper od 200 zł
 • MIESZKANIE/DOM
 • Ozonowanie kawalerki (do 30 m2): od 300 zł
 • Ozonowanie M2 (do 50 m2): od 400 zł
 • Ozonowanie M3 (do 70 m2): od 500 zł
 • Ozonowanie M5 (do 90 m2): od 600 zł
 • Ozonowanie domu (do 200 m2): od 1000 zł

OPINIE KLIENTÓW

5/5
Jestem pełen podziwu dla profesjonalizmu Pana Tomka. Bardzo szczegółowy, dysponujący profesjonalnym sprzętem fachowiec od odbioru mieszkań. Wyłapał rzeczy na które sam nigdy bym nie zwrócił uwagi. Zdecydowanie polecam i cieszę się, że w tak ważnym dniu miałem ze sobą tak wysokiej klasy specjalistę.
Piotr
5/5
Jestem pełen podziwu dla profesjonalizmu Pana Tomka. Bardzo szczegółowy, dysponujący profesjonalnym sprzętem fachowiec od odbioru mieszkań. Wyłapał rzeczy na które sam nigdy bym nie zwrócił uwagi. Zdecydowanie polecam i cieszę się, że w tak ważnym dniu miałem że sobą tak wysokiej klasy specjalistę.
Bytek
5/5
Bardzo dobry kontakt i profesjonalnie wykonana usługa. Pan Tomasz pomógł mi z mieszkaniem po zalaniu. Przez telefon dostałem dokładne informacje jak będzie przebiegała taka usługa, wyjaśniliśmy kwestie dojazdu i określiliśmy cenę. Mam nadzieję, że już nie będę potrzebował tego rodzaju usług, ale jeżeli jeszcze raz mnie zaleje, to wiem gdzie się odezwać po pomoc.
Mateusz
5/5
4.6/5

Oddział Jasienica

Oddział Warszawa

Ozonowanie w Nowym Dworze Mazowieckim i okolicach

Jako niekwestionowani liderzy branży ozonowania w Nowym Dworze Mazowieckim, kładziemy ogromny nacisk na personalizację naszych usług, aby idealnie odpowiadały indywidualnym potrzebom mieszkańców. Bez względu na to, czy to oczyszczanie powietrza w standardowym mieszkaniu, domu jednorodzinnym czy też większym kompleksie budynków, nasze profesjonalne podejście zapewnia efektywność na najwyższym poziomie. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i skutecznemu wykorzystaniu mocy ozonu, gwarantujemy długotrwałe efekty, które przekładają się na nieskazitelną czystość i higienę w każdym zakamarku Twojego miejsca zamieszkania. Odkryj z nami nowy wymiar świeżości i komfortu!

ZDROWIE TWOJEJ RODZINY NA PIERWSZYM MIEJSCU

Zdając sobie sprawę z kluczowego znaczenia czystego powietrza dla zdrowia, proponujemy usługi ozonowania, które nie tylko usuwają szkodliwe mikroorganizmy, ale także skutecznie neutralizują nieprzyjemne zapachy, alergeny oraz inne czynniki mające negatywny wpływ na codzienne życie. Nasza troska o bezpieczeństwo Twoje i Twoich najbliższych skłania nas do zastosowania wyłącznie sprawdzonych metod i nowoczesnych technologii. Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu do ozonowania w Nowym Dworze Mazowieckim, Twoje miejsce zamieszkania stanie się prawdziwą oazą świeżości i czystości, sprzyjającą zdrowiu oraz ogólnemu samopoczuciu. Odkryj z nami nowy wymiar komfortu życia!
firma budowlana warszawa

OSUSZANIE PO ZALANIU
ODBIORY MIESZKAŃ
TERMOWIZJA
WYKOŃCZENIA

Nasza ocena:
[Oceny: 0 Średnia ocen: 0]
ZADZWOŃ