Tomabud

Wynajem osuszaczy Warszawa

Oferujemy profesjonalne usługi wykrywania i lokalizacji wycieków wody w Warszawie oraz okolicach. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem pozwalającym szybko i skutecznie zlokalizować miejsce wycieku.

 • Badanie kamerą termowizyjną

 • Pomiar wilgotności

 • Próba szczelności

 • Badania akustyczne

 • Osuszacze domowe

 • Osuszacze przemysłowe

Pomiary wilgotności

Przy pomocy bezinwazyjnych urządzeń pomiarowych jesteśmy w stanie szybko zlokalizować źródło zawilgocenia i dobrać najlepszą metodę osuszania.

Lokalizacja wycieków

Dzięki zastosowaniu specjalistycznego sprzętu, jesteśmy w stanie wykryć wycieki z instalacji Centralnego Ogrzewania oraz Ciepłej Wody Użykowej.

Wynajem osuszaczy

Oferujemy do wynajęcia szeroki wybór osuszaczy kondensacyjnych, wentylatorów oraz maszyn do osuszania warstw podposadzkowych.

osuszanie-posadzki-podlogi-paneli

Wynajem osuszaczy powietrza

Firma Toma Bud oferuje profesjonalny wynajem osuszaczy, dostępny dla klientów indywidualnych, firmowych oraz przemysłowych. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych urządzeń. Oferujemy wynajem osuszaczy powietrza oraz wysokiej klasy urządzeń do wykonywania pomiarów parametrów klimatycznych i budowlanych, osuszania kondensacyjnego lub adsorpcyjnego oraz ogrzewania pomieszczeń.

Nasi specjaliści zapewniają darmowe konsultacje i doradztwo w doborze odpowiednich urządzeń, tak aby zminimalizować koszty klienta i zoptymalizować proces osuszania. Dzięki naszej ofercie wynajmu osuszaczy, klienci mogą skutecznie pozbyć się wilgoci i zapobiec powstawaniu szkód na skutek zalania.

Wypożyczalnia osuszaczy Warszawa

W ofercie firmy Toma Bud znajduje się wynajem osuszaczy od najlepszych producentów europejskich. Wypożyczalnia osuszaczy, działająca na terenie Warszawy oraz województwa mazowieckiego, oferuje konkurencyjne ceny w porównaniu z typowymi sieciowymi wypożyczalniami maszyn. Dostarczamy urządzenia bezpośrednio do obiektu oraz zapewniamy odpowiednie przeszkolenie z zakresu obsługi.

Posiadamy szeroki asortyment osuszaczy, począwszy od mniejszych i prostszych modeli domowych, aż po profesjonalne osuszacze przemysłowe. Na naszym magazynie znajdują się również urządzenia wspomagające takie jak wentylatory, cyrkulatory, nagrzewnice, promienniki i panele podczerwieni. Oferujemy profesjonalny dobór urządzeń, atrakcyjne ceny oraz niezbędne wsparcie doradcze i szkoleniowe. Dzięki temu, nasi klienci zawsze otrzymują urządzenia idealnie dopasowane do ich potrzeb.

 • 100% skuteczność

 • Konkurencyjne ceny

 • Wieloletnie doświadczenie

 • Działamy 24/7

 • Transport urządzeń GRATIS

Opinie naszych Klientów

5/5
Bardzo polecam usługę wykonywaną przez Pana Tomasza - punktualnie, profesjonalnie i uczciwie. Pan Tomasz pomógł mi przy odbiorze mieszkania, znalazł wszystkie niedociągnięcia i zajął się negocjacjami z inżynierem. Dziękuję za pomoc i za zaangażowanie. Ze świecą szukać takich fachowców w dzisiejszych czasach😁
Piotr
5/5
Jestem pełen podziwu dla profesjonalizmu Pana Tomka. Bardzo szczegółowy, dysponujący profesjonalnym sprzętem fachowiec od odbioru mieszkań. Wyłapał rzeczy na które sam nigdy bym nie zwrócił uwagi. Zdecydowanie polecam i cieszę się, że w tak ważnym dniu miałem że sobą tak wysokiej klasy specjalistę.
Bytek
5/5
Bardzo dobry kontakt i profesjonalnie wykonana usługa. Pan Tomasz pomógł mi z mieszkaniem po zalaniu. Przez telefon dostałem dokładne informacje jak będzie przebiegała taka usługa, wyjaśniliśmy kwestie dojazdu i określiliśmy cenę. Mam nadzieję, że już nie będę potrzebował tego rodzaju usług, ale jeżeli jeszcze raz mnie zaleje, to wiem gdzie się odezwać po pomoc.
Mateusz
5/5
Znalezienie wycieku kamerą termowizyjną dla Pana Tomasza nie jest problemem. Pełen profesjonalizm, bo po rozkuciu płytek i wylewki okazało się że wyciek jest dokładnie w miejscu, które wskazała kamera Pana Tomasza. Do tego garść cennych porad. Polecam.​
Irek
5/5
4.6/5

Oddział Jasienica

Oddział Warszawa
Icchoka Lejba Pereca, Wola

Kompleksowy wynajem osuszaczy

Nasza oferta jest bardzo elastyczna i zawsze dopasowujemy ją do indywidualnych potrzeb naszych klientów. W naszym asortymencie znajdziesz urządzenia o różnych parametrach i mocy, które sprawdzą się w niewielkich pomieszczeniach, jak i w dużych halach przemysłowych. Gwarantujemy, że nasze urządzenia są niezawodne, wydajne i przynoszą oczekiwane rezultaty.

Dodatkowo, nasza firma oferuje konkurencyjne ceny i elastyczne warunki wynajmu. Dzięki nam nie musisz inwestować w kosztowne urządzenia na własność, gdy potrzebujesz ich tylko okazjonalnie. Wynajmując osuszacze u nas, zaoszczędzisz czas i pieniądze, a dodatkowo możesz liczyć na nasze profesjonalne doradztwo i wsparcie.

Skontaktuj się z nami i wybierz najlepsze rozwiązanie dla swojego domu lub firmy!

Rodzaje osuszaczy powietrza

W naszej ofercie znajdują się dwa podstawowe rodzaje osuszaczy powietrza: osuszacze kondensacyjne oraz osuszacze absorpcyjne.

Osuszacz kondensacyjny działa na zasadzie skraplania pary wodnej i ochładzania zassanego powietrza. Niestety, w niskich temperaturach jego wydajność spada.

Z kolei osuszacz absorpcyjny wykorzystuje materiał absorbujący parę wodną i działa z taką samą wydajnością bez względu na temperaturę.

Na rynku dostępne są również osuszacze membranowe, które wykorzystują specjalną powłokę polimerową do zatrzymywania wilgoci i należą do grupy osuszaczy absorpcyjnych.

FAQ

Często zadawane pytania

Co mam zrobić kiedy zalało mi mieszkanie?

Po zauważeniu cieknącej wody zalecamy jak najszybciej zlokalizować źródło awarii i postarać się ograniczyć straty. Zależnie od źródła zalania można m.in. zakręcić zawór czy udać się do sąsiada. W następnej kolejności należy udokumentować zalanie mieszkania oraz skontaktować się z firmą zajmującą się osuszaniem.

Kiedy można rozpocząć proces osuszania?

Proces osuszania możemy zacząć dopiero wtedy kiedy mamy pewność, że wyeliminowaliśmy przyczynę zalania. W przeciwnym razie osuszanie nie przyniesie oczekiwanych rezultatów.

Jak długo będzie trwać osuszanie?

Czas osuszania zależny jest od powierzchni zalanego pomieszczenia oraz poziomu zawilgocenia. Określamy bardziej dokładny czas trwania usługi po dokonaniu pomiaru wilgotności.

Ile kosztuje osuszanie po zalaniu?

Koszt osuszania jest zależny od wielkości zawilgoconej powierzchni, czyli od liczby pracujących urządzeń oraz od długości ich pracy.

Czy firma TomaBud dowozi do klienta sprzęt do osuszania?

Firma TomaBud dowozi sprzęt do osuszanie GRATIS (bez dodatkowej opłaty).

firma budowlana warszawa

OSUSZANIE PO ZALANIU

ODBIORY MIESZKAŃ

Nasza ocena:
[Oceny: 0 Średnia ocen: 0]
ZADZWOŃ