Tomabud

Osuszanie
Pruszków

Oferujemy profesjonalne usługi osuszania mieszkań, budynków i domów po zalaniu na terenie Pruszkowa.

 • Osuszanie z wilgoci technologicznej

 • Osuszanie po zalaniu

 • Osuszanie mieszkania

 • Osuszanie budynku

 • Wynajem sprzętu do osuszania

Pomiary wilgotności

Przy pomocy bezinwazyjnych urządzeń pomiarowych jesteśmy w stanie szybko zlokalizować źródło zawilgocenia i dobrać najlepszą metodę osuszania.

Lokalizacja wycieków

Dzięki zastosowaniu specjalistycznego sprzętu, jesteśmy w stanie wykryć wycieki z instalacji Centralnego Ogrzewania oraz Ciepłej Wody Użykowej.

Wynajem osuszaczy

Oferujemy do wynajęcia szeroki wybór osuszaczy kondensacyjnych, wentylatorów oraz maszyn do osuszania warstw podposadzkowych.

osuszanie-po-zalaniu-warszawa-cennik

Osuszanie Pruszków

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy na terenie Pruszkowa, która pomoże Ci w osuszaniu mieszkań, domów oraz budynków po zalaniu lub z wilgocią, to TomaBud jest właśnie dla Ciebie. Jesteśmy liderem w branży i specjalizujemy się w osuszaniu ścian i podłóg. Nasze usługi są wykonywane z najwyższą jakością, a korzystamy z najnowocześniejszych urządzeń osuszających, co gwarantuje wysoką skuteczność. Zaufaj nam i skorzystaj z naszych usług, a Twój dom będzie suchy i bezpieczny

Osuszanie mieszkań i budynków Pruszków

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym osuszaniu mieszkań, domów oraz innych budynków na terenie Pruszkowa i okolic. Dzięki naszym usługom możesz pozbyć się wilgoci technologicznej oraz osuszyć swoje pomieszczenia po zalaniu lub awarii wodno-kanalizacyjnej. Posiadamy bogate doświadczenie w branży budowlanej, co pozwala nam na skuteczne i szybkie działanie. Oferujemy wynajem osuszaczy oraz usuwanie wilgoci z murów, podłóg, tarasów i dachów. Nasze ceny są korzystne, a działamy w sposób profesjonalny i sprawny. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!
 • 100% skuteczność

 • Konkurencyjne ceny

 • Wieloletnie doświadczenie

 • Działamy 24/7

 • Transport urządzeń GRATIS

OSUSZANIE - CENNIK

Usługi świadczymy na terenie Warszawy i w okolicach. Powyżej 5 dni wynajmu, dostawa gratis.
 • WYNAJEM SPRZĘTU
 • Osuszacz kondensacyjny od 35 zł/doba netto
 • Maszyna do osuszania warstw podposadzkowych od 200 zł/doba netto
 • wentylator 10 zł/doba netto
 • pomiar wilgotności od 150 zł netto
 • USŁUGA OSUSZANIA
 • Usługa wyceniana indywidualnie w zależności od ilości sprzętu.

Opinie naszych Klientów

5/5
Bardzo polecam usługę wykonywaną przez Pana Tomasza - punktualnie, profesjonalnie i uczciwie. Pan Tomasz pomógł mi przy odbiorze mieszkania, znalazł wszystkie niedociągnięcia i zajął się negocjacjami z inżynierem. Dziękuję za pomoc i za zaangażowanie. Ze świecą szukać takich fachowców w dzisiejszych czasach😁
Piotr
5/5
Jestem pełen podziwu dla profesjonalizmu Pana Tomka. Bardzo szczegółowy, dysponujący profesjonalnym sprzętem fachowiec od odbioru mieszkań. Wyłapał rzeczy na które sam nigdy bym nie zwrócił uwagi. Zdecydowanie polecam i cieszę się, że w tak ważnym dniu miałem że sobą tak wysokiej klasy specjalistę.
Bytek
5/5
Bardzo dobry kontakt i profesjonalnie wykonana usługa. Pan Tomasz pomógł mi z mieszkaniem po zalaniu. Przez telefon dostałem dokładne informacje jak będzie przebiegała taka usługa, wyjaśniliśmy kwestie dojazdu i określiliśmy cenę. Mam nadzieję, że już nie będę potrzebował tego rodzaju usług, ale jeżeli jeszcze raz mnie zaleje, to wiem gdzie się odezwać po pomoc.
Mateusz
5/5
Znalezienie wycieku kamerą termowizyjną dla Pana Tomasza nie jest problemem. Pełen profesjonalizm, bo po rozkuciu płytek i wylewki okazało się że wyciek jest dokładnie w miejscu, które wskazała kamera Pana Tomasza. Do tego garść cennych porad. Polecam.​
Irek
5/5
4.6/5

Oddział Tomabud Jasienica

Oddział Tomabud Warszawa

Osuszanie po zalaniu Pruszków

Nasza firma specjalizuje się w osuszaniu mieszkań i domów po zalaniu w Pruszkowie i okolicach. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dobrać najlepszą metodę osuszania, która będzie dostosowana do potrzeb danego obiektu oraz szkód wyrządzonych przez wyciek wody. W przypadku wyboru odpowiedniej metody osuszania należy uwzględnić rodzaj zalania, konstrukcję budynku oraz zakres zalania. W naszej ofercie znajdują się tradycyjne osuszacze stosujące metodę kondensacyjną oraz specjalistyczne urządzenia do osuszania podposadzkowego. Warto pamiętać, że im szybciej rozpoczniemy proces osuszania, tym mniejsze będą straty oraz koszty całej operacji. Dlatego, jeśli zauważyłeś wyciek albo jego skutki, niezwłocznie skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, codziennie od 7.00 do 22.00.

Osuszanie z wilgoci w Pruszkowie

Wilgoć w mieszkaniu czy domu to poważny problem, który może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie oraz samą strukturę budynku. Nadmiar wilgoci sprzyja powstawaniu pleśni, grzybów i innych drobnoustrojów, które mogą wywoływać choroby dróg oddechowych, alergie oraz choroby skóry. Dodatkowo, wilgoć może prowadzić do korozji, wykraplania czy hydroskopijności materiałów oraz negatywnie wpływać na instalacje i urządzenia elektryczne. Dlatego tak ważne jest osuszanie po zalaniu. Warto zadbać o odpowiednią wentylację pomieszczenia, a jeśli jest już za późno, skontaktować się z profesjonalną firmą osuszającą, która skutecznie pozbywa się wilgoci.

FAQ

Często zadawane pytania

Co mam zrobić kiedy zalało mi mieszkanie?

Po zauważeniu cieknącej wody zalecamy jak najszybciej zlokalizować źródło awarii i postarać się ograniczyć straty. Zależnie od źródła zalania można m.in. zakręcić zawór czy udać się do sąsiada. W następnej kolejności należy udokumentować zalanie mieszkania oraz skontaktować się z firmą zajmującą się osuszaniem.

Kiedy można rozpocząć proces osuszania?

Proces osuszania możemy zacząć dopiero wtedy kiedy mamy pewność, że wyeliminowaliśmy przyczynę zalania. W przeciwnym razie osuszanie nie przyniesie oczekiwanych rezultatów.

Jak długo będzie trwać osuszanie?

Czas osuszania zależny jest od powierzchni zalanego pomieszczenia oraz poziomu zawilgocenia. Określamy bardziej dokładny czas trwania usługi po dokonaniu pomiaru wilgotności.

Ile kosztuje osuszanie po zalaniu?

Koszt osuszania jest zależny od wielkości zawilgoconej powierzchni, czyli od liczby pracujących urządzeń oraz od długości ich pracy.

Czy firma TomaBud dowozi do klienta sprzęt do osuszania?

Firma TomaBud dowozi sprzęt do osuszanie GRATIS (bez dodatkowej opłaty).

firma budowlana warszawa

OSUSZANIE PO ZALANIU

ODBIORY MIESZKAŃ

Nasza ocena:
[Oceny: 0 Średnia ocen: 0]
ZADZWOŃ