Osuszanie budynków i osuszanie mieszkań – Warszawa

Oferowane usługi:

  • Osuszanie z wilgoci technologicznej
  • Osuszanie po zalaniu
  • Osuszanie podposadzkowe
  • Wynajem sprzętu do osuszania
  • Specjalistyczne pomiary wilgotności

Jak to działa?

Osuszanie z wilgoci technologicznej

Podczas czynności, jaką jest odbiór techniczny mieszkania, klienci zobowiązują się do jego utrzymania w odpowiednim stanie, jednak zawilgocone pomieszczenia nie nadaje się do podjęcia żadnych prac. Osuszanie ścian jest zatem bardzo istotnym procesem, dzięki któremu można rozpocząć prace wykończeniowe.

Dzięki naszym nowoczesnym metodom oraz wykorzystywanym urządzeniom gwarantujemy dokładne wytrącenie cząsteczek wody ze ścian, posadzek i sufitów. Osuszone mieszkanie zyskuje właściwości termoizolacyjne, a to wpływa na mniejsze koszty związane np. z jego ogrzewaniem. Naturalny proces osuszania mieszkania mógłby trwać nawet kilka miesięcy – dzięki naszym urządzeniom jest on zredukowany do minimum. Oszczędzacie Państwo niezwykle ceny czas.

Osuszanie po zalaniu

Nasza firma świadczy również usługi w sytuacjach awaryjnych, które mogą zdarzyć się każdemu – zalanie. W skutek np. nieszczelności wodno-kanalizacyjnej, w przeciągu zaledwie kilku godzin w mieszkaniu może pojawić się nawet kilka metrów sześciennych wody. Jej zebranie z powierzchni nie rozwiązuje problemu – woda zostaje bowiem wchłonięta przez ściany, podłogę czy meble. Świadczone usługi mają za zadanie przywrócić pierwotny stan domu, czy mieszkania w jak najkrótszym czasie. Świadczymy też usługi takie jak odbiór techniczny mieszkania.

Osuszanie podposadzkowe

Osuszanie mieszkań w przypadku wody pod podłogą jest równie istotne. Nadmiar wody dostaje się pod betonową szlichtę oraz w styropian, który się tam znajduje. Bardzo często w tych miejscach prowadzone są przewody instalacyjne i wodno-kanalizacyjne – nadmierna ilość wody może prowadzić do korozji oraz powstania kolejnej awarii. Woda, która dostała się pod podłogę i wsiąkła w styropian nie jest w stanie sama odparować. Osuszanie domów, które wykonujemy, przewiduje również takie sytuacje. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz nowoczesnym urządzeniom gwarantujemy szybkie i skuteczne osuszanie podposadzkowe. Zignorowanie tego problemu może prowadzić do powolnego rozwoju pleśni i grzybów, które są szkodliwe dla człowieka. Dodatkowo opóźnienia w podjęciu działań osuszania powodować mogą kolejne awarie i dużo większe koszty ich usunięcia.

Wynajem sprzętu do osuszania

Nasza firma wykonuje kompleksową usługę osuszania, ale możliwe jest również wynajęcie osuszaczy kondensacyjnych i wykonanie osuszania we własnym zakresie. Najwyższej jakości sprzęt, który oferujemy, kondensuje wilgoć obecną w powietrzu do postaci wody i zbiera w odpowiednim pojemniku. Osuszone powietrze zaczyna wyciągać wilgoć z ścian i tynków, co pozwala na szybsze ich wysychanie. Aby osuszanie przebiegało efektywniej potrzebne są też wentylatory (cyrkulatory powietrza), które mieszają i wymieniają powietrze.

Cennik

Usługi świadczymy na terenie Warszawy i w okolicach. Powyżej 5 dni wynajmu, dostawa gratis.

Wynajem sprzętu

  • Osuszacz kondensacyjny od 35 zł/doba netto
  • Maszyna do osuszania warstw podposadzkowych od 200 zł/doba netto
  • wentylator 10 zł/doba netto
  • pomiar wilgotności od 150 zł netto

Usługa osuszania

Usługa wyceniana indywidualnie w zależności od ilości sprzętu.

Galeria

osuszanie mieszkań po zalaniu warszawa