Wykończenia mieszkań pod klucz

Wykończenia mieszkań pod klucz to oferta skierowana przede wszystkim do inwestorów nabywających lokale mieszkalne w stanie deweloperskim oraz osób planujących kompleksowe odświeżenie mieszkania nabytego na rynku wtórnym. Nasza oferta obejmuje przygotowanie lokalu do remontu – w przypadku mieszkań nowo wybudowanych prace remontowo-wykończeniowe rozpoczynamy od osuszenia lokalu z wilgoci technicznej, zaś w przypadku mieszkania z rynku wtórnego od oczyszczenia lokalu z zastanych stałych elementów wykończenia wnętrza – tapet, paneli ściennych i podłogowych, glazury i innych.

Ideą usługi remontów pod klucz jest takie przygotowanie lokalu mieszkalnego, aby po zakończonym przez nas remoncie inwestor mógł wejść do mieszkania, rozpakować rzeczy i mieszkać. Bez konieczności dokręcania listew przypodłogowych, montowania dzwonków do drzwi czy wykonywania innych pomniejszych prac remontowych. Pod klucz możemy wyremontować nie tylko mieszkanie, ale również dom bądź lokal użytkowy.

 

Kompleksowe remonty mieszkań 

Niezależnie od zakresu prowadzonych prac remontowych wykończenia mieszkań i innych lokali traktujemy z należytą starannością i sumiennością. Zawsze informujemy inwestorów o wszelkich niespodziankach, na jakie napotykamy dając możliwość podjęcia świadomej decyzji o wymianie instalacji lub zmianie projektu wykonawczego. Dzięki temu cieszymy się zaufaniem klientów, którzy bez obaw polecają naszą ekipę swoim najbliższym i przyjaciołom.

W ramach usługi kompleksowych remontów podejmujemy się zarówno działań związanymi z wykończeniem całych mieszkań, jak i pojedynczych pomieszczeń.

 

Wykończenia mieszkań – warunki współpracy

Ze względu na specyfikę oferowanych usług kompleksowe remonty mieszkań, domów oraz lokali użytkowych wyceniane są indywidualnie w zależności od zakresu planowanych prac remontowych oraz stopnia ich złożoności. Wycena remontu jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje.

Prace remontowe wyceniamy na podstawie wizji lokalnej, przesłanych przez klienta projektów wykonawczych lub po rozmowie telefonicznej. Po zatwierdzeniu przez klienta wyceny sporządzamy umowę, w której zawarta jest zarówno cena, jak i termin wykonania zaplanowanych prac remontowych.

 

Remonty mieszkań Warszawa 

Kompleksowe remonty mieszkań wykonujemy na terenie miasta Warszawa oraz w najbliższej okolicy. Zakres naszych usług obejmuje również remonty pod klucz domów jednorodzinnych oraz lokali użytkowych. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą ( osuszanie mieszkań po zalaniu, odbiór mieszkań ).

Nasze usługi świadczymy na terenie miasta Warszawa, w dzielnicach takich jak Mokotów, Ursynów, Praga Północ, Praga Południe, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów oraz w miastach: Piastów, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Józefów, Otwock, Sulejówek, Mińsk Mazowiecki, Sulejówek, Zielonka, Ząbki, Marki, Wołomin, Kobyłka, Radzymin, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Serock, Jabłonna, Chotomów, Wieliszew, Nieporęt, Tłuszcz, Zegrze, Babice, Brwinów,  Nadarzyn,  Żyrardów, Mszczonów, Tarczyn, Raszyn, Komorów, Łomianki, Błonie.

CENNIK

Prace są wyceniane indywidualne  w zależności od nakładu oraz skomplikowania prac.

Wycena wstępna jest darmowa i może być wykonana po rozmowie telefonicznej oraz po przesłaniu projektów wykonawczych. Następnie zostaje spisana umowa z ceną i czasem realizacji.

NASZE REALIZACJE