Tomabud

Wykończenia i remonty Warszawa

Oferujemy kompleksowe wykończenia i remonty mieszkań pod klucz w Warszawie i okolicach. Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą!

tomabud firma budowlana warszawa i okolice

Wykończenia mieszkań pod klucz

Wykończenia mieszkań pod klucz to oferta skierowana przede wszystkim do inwestorów nabywających lokale mieszkalne w stanie deweloperskim oraz osób planujących kompleksowe odświeżenie mieszkania nabytego na rynku wtórnym. Nasza oferta obejmuje przygotowanie lokalu do remontu – w przypadku mieszkań nowo wybudowanych prace remontowo-wykończeniowe rozpoczynamy od osuszenia lokalu z wilgoci technicznej, zaś w przypadku mieszkania z rynku wtórnego od oczyszczenia lokalu z zastanych stałych elementów wykończenia wnętrza – tapet, paneli ściennych i podłogowych, glazury i innych.

Ideą usługi remontów pod klucz jest takie przygotowanie lokalu mieszkalnego, aby po zakończonym przez nas remoncie inwestor mógł wejść do mieszkania, rozpakować rzeczy i mieszkać. Bez konieczności dokręcania listew przypodłogowych, montowania dzwonków do drzwi czy wykonywania innych pomniejszych prac remontowych. Pod klucz możemy wyremontować nie tylko mieszkanie, ale również dom bądź lokal użytkowy.

Kompleksowe remonty mieszkań

Niezależnie od zakresu prowadzonych prac remontowych wykończenia mieszkań i innych lokali traktujemy z należytą starannością i sumiennością. Zawsze informujemy inwestorów o wszelkich niespodziankach, na jakie napotykamy dając możliwość podjęcia świadomej decyzji o wymianie instalacji lub zmianie projektu wykonawczego. Dzięki temu cieszymy się zaufaniem klientów, którzy bez obaw polecają naszą ekipę swoim najbliższym i przyjaciołom.

W ramach usługi kompleksowych remontów podejmujemy się zarówno działań związanymi z wykończeniem całych mieszkań, jak i pojedynczych pomieszczeń.

wykonczenia-pod-klucz-warszawa-i-okolice

OPINIE KLIENTÓW

5/5
Jestem pełen podziwu dla profesjonalizmu Pana Tomka. Bardzo szczegółowy, dysponujący profesjonalnym sprzętem fachowiec od odbioru mieszkań. Wyłapał rzeczy na które sam nigdy bym nie zwrócił uwagi. Zdecydowanie polecam i cieszę się, że w tak ważnym dniu miałem ze sobą tak wysokiej klasy specjalistę.
Piotr
5/5
Jestem pełen podziwu dla profesjonalizmu Pana Tomka. Bardzo szczegółowy, dysponujący profesjonalnym sprzętem fachowiec od odbioru mieszkań. Wyłapał rzeczy na które sam nigdy bym nie zwrócił uwagi. Zdecydowanie polecam i cieszę się, że w tak ważnym dniu miałem że sobą tak wysokiej klasy specjalistę.
Bytek
5/5
Bardzo dobry kontakt i profesjonalnie wykonana usługa. Pan Tomasz pomógł mi z mieszkaniem po zalaniu. Przez telefon dostałem dokładne informacje jak będzie przebiegała taka usługa, wyjaśniliśmy kwestie dojazdu i określiliśmy cenę. Mam nadzieję, że już nie będę potrzebował tego rodzaju usług, ale jeżeli jeszcze raz mnie zaleje, to wiem gdzie się odezwać po pomoc.
Mateusz
5/5
4.6/5

Oddział Jasienica

Oddział Warszawa

Wykończenia mieszkań – warunki współpracy

Ze względu na specyfikę oferowanych usług kompleksowe remonty mieszkań, domów oraz lokali użytkowych wyceniane są indywidualnie w zależności od zakresu planowanych prac remontowych oraz stopnia ich złożoności. Wycena remontu jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje.

Prace remontowe wyceniamy na podstawie wizji lokalnej, przesłanych przez klienta projektów wykonawczych lub po rozmowie telefonicznej. Po zatwierdzeniu przez klienta wyceny sporządzamy umowę, w której zawarta jest zarówno cena, jak i termin wykonania zaplanowanych prac remontowych.

Remonty mieszkań Warszawa

Kompleksowe remonty mieszkań wykonujemy na terenie miasta Warszawa oraz w najbliższej okolicy. Zakres naszych usług obejmuje również remonty pod klucz domów jednorodzinnych oraz lokali użytkowych. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą ( osuszanie mieszkań po zalaniu w Warszawieodbiór mieszkań w Warszawie i okolicach ).

Nasze usługi świadczymy na terenie miasta Warszawa, w dzielnicach takich jak Mokotów, Ursynów, Praga Północ, Praga Południe, Wola, Bielany, Targówek, Bemowo, Śródmieście, Białołęka, Ochota, Wawer, Ursus, Żoliborz, Włochy, Wilanów, Wesoła, Rembertów oraz w miastach: Piastów, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Józefów, Otwock, Sulejówek, Mińsk Mazowiecki, Sulejówek, Zielonka, Ząbki, Marki, Wołomin, Kobyłka, Radzymin, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Serock, Jabłonna, Chotomów, Wieliszew, Nieporęt, Tłuszcz, Zegrze, Babice, Brwinów,  Nadarzyn,  Żyrardów, Mszczonów, Tarczyn, Raszyn, Komorów, Łomianki, Błonie.

firma budowlana warszawa

OSUSZANIE PO ZALANIU
ODBIORY MIESZKAŃ
TERMOWIZJA
WYKOŃCZENIA

Nasza ocena:
[Oceny: 7 Średnia ocen: 5]
ZADZWOŃ